Switch Planet MGB-Lx

Switch Planet MGB-Lx
98,99 zł
/ szt. brutto
Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny
Producent
Kod produktu
SIEPLAHUB0157
Zakres temperatur (eksploatacja)
0 - 60 °C
Maksymalna szybkość przesyłania danych
1000 Mbit/s
Standardy komunikacyjne
IEEE 802.3z
Typ interfejsu
SFP
Długość fali
1310 nm
Złącze światłowodowe
LC
Maksymalny dystans transferu
10000 m
Typ transceivera SFP
Swiatłowód
Wsparcie dla Single-mode fiber (SMF)
Tak
Obsługa podłączania podczas pracy
Tak
Standard karty sieciowej SFP
LX
Liczba dołączonych produktów
1 szt.
Liczba dołączonych produktów
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel